Син Януковича розповів про свій бізнес у РФ та Україні і поплакався через санкції

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Януковича розповів про свій бізнес у РФ та Україні і поплакався через санкції

Син Януковича жаліється на стан свого бізнесу / Фото: УНІАН

Янукович-молодший ховається у Росії і відкрив там свою компанію. 

Старший син екс-президента Віктора Януковича Олександр розповів про занепад свого бізнесу на Донбасі та компанію, яку він відкрив у Санкт-Петербурзі.

Янукович-молодший пожалівся, що через війну на Донбасі йому довелося закрити велику частину свого бізнесу на Східній Україні і запустити компанію на території РФ.

"Мій бізнес перебуває майже повністю на території Донецької області. У зв'язку з трагічними подіями, що відбуваються на Донбасі, багато бізнес-проектів довелося призупинити. Але я не можу просто так сидіти без діла і дивитися, як мої співробітники втрачають роботу. Тому я прийняв рішення розпочати бізнес в Росії, відкривши компанію в Санкт-Петербурзі", - розповів син екс-президента та утікача в інтерв'ю російському виданню "Новая газета".

Янукович також уточнив, що займається бізнесом у сфері будівництва, однак після запровадження санкцій Заходу проти Росії стан його компанії суттєво погіршився.

"Ми займалися будівництвом і працювали в банківському секторі. Після введення санкцій ЄС і початку військового конфлікту на Донбасі стан мого бізнесу погіршився. Приміром, на території, де зараз ведуться бойові дії, у нас залишилися 100 тисяч квадратних метрів будівельних площ", - заявив син екс-президента, додавши, що позиватиметься до міжнародних інстанцій, якщо в нього спробують забрати майно на Сході України.

Як повідомлялося раніше, нещодавно СБУ викрила злочинну фінансову схему, в якій був задіяний син Януковича. Махінації завдали збитків державному бюджету на суму понад 64 мільйони гривень. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація