Син Януковича у Петербурзі зареєстрував компанію, але "офіційно не працює" - РБК

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Януковича у Петербурзі зареєстрував компанію, але "офіційно не працює" - РБК

Олександр Янукович зайнявся бізнесом в Петербурзі, а про його батька нічого невідомо.

Компанія Олександра Януковича займається "управлінням фінансово-промисловими групами і холдинг-компаніями".

Після втечі Януковичів з України один з синів екс-президента Олександр зареєстрував у Санкт-Петербурзі компанію, яка в якості основного виду діяльності вказує "управління фінансово-промисловими групами і холдинг-компаніями".

Про це йдеться в розслідуванні РБК.

Олександр Янукович, стоматолог за освітою і власник корпорації "МАКО", в інтерв'ю виданню Lb.ua 7 липня 2014 року розповів про те, що після втечі з Києва він деякий час провів у Криму, а потім перебрався до Москви, де "офіційно не працює".

Однак, згідно з базою даних "СПАРК-Інтерфакс", 7 травня 2014 року громадянин України Янукович Олександр Вікторович зареєстрував у Петербурзі ТОВ "Арсенал-Інвест". Юридична адреса: 195009, м. Санкт-Петербург, вул. Комсомолу, д. 2 Літер А офіс 2.

Цій компанії належить дочірнє підприємство "Арсенал Істейт" (робота в області нерухомості та консалтингу), яке знаходиться на тій же вулиці. Згідно з ЕГРЮЛ, гендиректором обох підприємств є Алла Давидова.

У розмові з РБК Давидова підтвердила, що обидві компанії були зареєстровані Олександром Вікторовичем Януковичем, однак вона заявила, що сама особисто з ним "ніколи не зустрічалася", оскільки є "найманим гендиректором".

Давидова не стала відповідати на питання, хто саме наймав її на посаду. При цьому розповіла, що зараз йде підбір персоналу в компаніях - близько 50 вакансій.

"Арсенал" здає площі в оренду безлічі компаній, говорить джерело, близьке до керівництва заводу, "усі, щоправда, сміються, що у нас, здається, сидить молодший Янукович".

Фелікс Длін, голова ради директорів заводу "Арсенал", на площах якого розмістилися зареєстровані Януковичем компанії, відмовився від коментарів з приводу орендарів.

Один із знайомих Дліна каже, що той з Олександром Януковичем не знайомий: "Власників заводу не цікавить, хто винаймає приміщення, лише б за оренду платили".

Про батька Олександра - Віктора Януковича - відомо небагато. В ніч на 25 лютого він прибув до Москви і, провівши кілька годин в готелі "Україна", виїхав тимчасово жити в підмосковну Барвіху. З цього моменту точне місцезнаходження колишнього президента невідомо.

Нагадаємо, СБУ викрила злочинну фінансову схему, в якій був задіяний Олександр Янукович.

Прокуратура займається поверненням в Україну грошей Януковича

Прокуратура займається поверненням в Україну грошей Януковича

Наступна публікація