Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сироїд вважає критику Корчак частиною плану зі знищення НАЗК

За словами політика, наразі йде атака на всі антикорупційні органи.

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд вважає, що критика голови НАЗК Наталії Корчак є частиною плану із знищення цього органу.

Про це вона сказала журналістам в кулуарах парламенту, передає Українська правда.

"Звичайно, що ми дуже далекі від того, щоб вважати цю роботу (роботу НАЗК) ідеальною, але зрозуміло, що те що сьогодні пропонується, це не буде жодним чином вдосконалювати роботу НАЗК, це фактично буде знищенням НАЗК як такого", - наголосила віце-спікер.

"Я переконана, що здійснюється масована і узгоджена атака на всі органи та інструменти, які стосуються запобігання і протидії корупції", - додала вона.

Політик утчонила, що йдеться про "напади" на голову НАЗК, збої в роботі системи заповнення е-декларацій, і скандальні зміни до декларування, і спроби призначити свого аудитора НАБУ.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду закликав членів НАЗК подати у відставку. Під час засідання перед урядовцями виступала очільниця НАЗК Наталя Корчак. Гройсман звернувся до неї і попросив пояснити, чому чиновники скаржаться на неможливість зареєструвати свої декларації. Розмова від самого початку відбувалась на підвищених тонах та почалась з закидів Корчак на адресу Кабміну та інших політичних сил. 

Корчак різко відреагувала на відчитування з боку Гройсмана"В мене питання до прем'єр-міністра, а за його каденцію, за 1 рік роботи в органі, який уже налагоджений, має приміщення, якість нашого українського життя людей змінилася?" - заявила Корчак, коментуючи критику своєї роботи з боку Гройсмана.

Окрім цього, вона заявила, що не збирається у відставку після слів прем'єра. 

ВідеоЗібрались – і у відставку: Гройсман запропонував вирішення проблеми НАЗК

Залиште свій коментар

Вибір редакції