Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник "принципово" не дивився запис своєї розмови про особисте життя подруги Кулика

Глава НАБУ назвав інцидент системною боротьбою проти Бюро.

Запис розмови глави НАБУ Артема Ситника з журналістами, під час якої він міг виголосити державну таємницю, могла бути оприлюднена для тиску на очільника Бюро.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua заяви глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

За словами Ситника, запис розмови не загрожує кримінальним переслідуванням, адже відсутні юридичні підстави. 

"Це елемент медійної війни, що була розпочата після цієї справи", – вважає Ситник. 

Він зізнався, що "принципово" не переглядав запис. "За два з половиною роки на посаді я не можу пригадати усіх спілкувань із журналістами, але точно можу запевнити, що жодних порушень закону не було. Ця ситуація схожа з тією, що була два місяці тому, коли з’явилася заява про зареєстроване провадження щодо втручання Артема Ситника у вибори президента США. Історія дуже схожа – нібито хтось щось розголосив. І я не думаю, що вона буде остання. Це системна боротьба проти НАБУ", - переконаний глава НАБУ. 

Артем Ситник зазначив, що його розмови з журналістами стосуються кримінальних проваджень.

"Я розумію, що фігуранти у справах чи наближені до фігурантів, а-ля Антон Геращенко (нардеп від Народного Фронту), чекають на реальні корупційні правопорушення не лише з боку директора, але й від усіх працівників НАБУ. Я вважаю, що ми не можемо собі цього дозволити, тому що це дуже ризиковано для самого Бюро. Ми розуміємо, що будь-яке законне затримання працівника антикорупційного бюро, висунення йому обґрунтованої підозри матиме дуже серйозні наслідки для всієї антикорупційної реформи", - сказав Ситник.

Повну версію інтерв'ю з Артемом Ситником про стосунки з Аваковим, емоції антикорупційних прокурорів і гучну розмову з журналістами, яку не пам’ятає, читайте за посиланням

ВідеоГПУ підозрює Ситника у ймовірному розголошенні даних слідства

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Генеральна прокуратура порушила кримінальне провадження проти директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника через ймовірне розголошення даних слідства. Проте пізніше, Генеральний прокурор Юрій Луценко заперечив відкриття кримінального провадження.

"У нас немає провадження проти Ситника. Зареєстроване провадження за фактом ймовірного розголошення таємних документів, про що зробила відповідну заяву народний депутат, а потім особа, яка вважає себе потерпілою... Якщо підтвердиться, що цей документ мав статус секретності, якщо підтвердиться, що це робила посадова особа правоохоронного органу, звичайно, у неї будуть проблеми з законом. Поки це лише все припущення", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції