Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник розповів, декларації скількох чиновників уже перевіряють в НАБУ

Серед них - народні депутати, члени уряду, парламенту та судді.

Національне антикорупційне бюро розпочало перевірку близько 20 декларацій чиновників. Серед них - народні депутати, члени уряду, парламенту і судді.

Про це повідомив глава Антикорупційного бюро Артем Ситник, передає НАБУ. У Києві під час заходу, організаторами якого виступили КМЄС та НАБУ, він заявив, що деклараціям суддів буде приділено особливу увагу. За словами Ситника, кількість звернень та повідомлень щодо незаконного збагачення буде збільшуватися.

"На сьогоднішній день ми вже почали перевірку окремих декларацій. Якщо будуть звернення або повідомлення про факти незаконного збагачення суб'єктами, підслідними НАБУ, то такі перевірки будуть починатися. Поки таких звернень небагато, тільки два. Але, я думаю, коли закінчиться термін внесення змін у декларацію, і коли пройде трохи шок від того, що задекларовано, кількість цих звернень стане набагато більшою", - зазначив Ситник.

Також він заявив, що аналітичний відділ НАБУ за певними ознаками проводить аналіз декларацій та виявляє найбільш очевидні з точки зору незаконного збагачення.

"Ми за власною ініціативою аналітичним пошуком будемо виявляти ознаки незаконного збагачення і брехні в декларації", - сказав глава НАБУ. 

Раніше повідомлялося, що перших кримінальних провадженнь за незаконні збагачення українських можновладців варто очікувати не раніше січня 2017 року. 

Задекларовані гроші політиків та чиновників у кілограмах інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції