Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал із Фондом соцстраху. Мінсоцполітики ініціює обрання нового керівництва та збільшення фінансування

Засідання правління Фонду запланували на 29 листопада.

29 листопада має відбутися засідання правління Фонду соціального страхування. Його ініціює Міністерство соціальної політики України.

Про це повідомив заступник міністра соцполітики Олег Коваль і уточнив, що порядок денний складатиметься з трьох пунктів:

1. Обрання голови правління Фонду.

2. Формування постійних комісій правління Фонду.

3. Незалежна аудиторська перевірка Фонду соцстрахування від 01.08.2017р. до теперішнього часу.

“Вважаю, що розгляд і ухвалення відповідних рішень дозволить навести лад в установі та забезпечити її безперебійну роботу”, - зазначив Коваль.

Водночас уряд може збільшити видатки на Фонд соцстраху.

“Мінсоцполітики уже ініціювало зміни до кошторису Фонду і запустило процедуру погодження для ухвалення Кабміном. Тобто уже цієї середи, 27 листопада, Кабінет міністрів України може схвалити рішення про зміни бюджету Фонду соцстрахування для його збалансування. Ніякої "призупинки виплат" Фондом не було і не буде”, - наголосив Коваль.

Як повідомлялося, 20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. Від 21 листопада Фонд поновив виплати лікарняних і декретних.

Відео Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

Учора Фонд соціального страхування приголомшив заявою, що вони призупиняють виплату декретних та лікарняних. Бо вичерпали вже ту суму, що була закладена на рік. Щоправда, сьогодні керівник фонду повідомив, що бере на себе відповідальність і розблоковує ці виплати.   

Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції