Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал із НАБУ та Антикорупційний суд. "Народний фронт" визначився, за які закони голосуватиме

Партія виступає за призначення аудитора НАБУ.

Партія "Народний фронт" визначилася, за які закони голосуватимуть нардепи із її парламентської фракції.

"Остання криза і ситуація навколо правоохоронних органів обговорювалися сьогодні на політраді партії. З будь-якої кризи треба знаходити вихід. Було ухвалене рішення. Для того, щоб антикорупційна боротьба не перетворювалася на політичну боротьбу і переслідування, є єдина формула. Перше – невідкладне ухвалення закону України про Антикорупційний суд", - написав у Facebook лідер партії Арсеній Яценюк.

Інше рішення, за яке обіцяють голосувати народнофронтівці, - про "призначення незалежного і фахового аудитора Національного антикорупційного бюро, із міжнародним досвідом і який має широку підтримку в міжнародних колах. "Народний фронт" буде пропонувати таких як Роберт Сторч чи інших міжнародно визнаних фахівців".

Третій закон – про приватизацію, який допоможе усунути причини корупції, переконаний Яценюк.

"Четверте – приведення у відповідність до Конституції України правового положення всіх керівників правоохоронних органів і встановлення парламентського контролю над діяльністю цих органів", - наголосив політик.

Раніше повідомлялося, що в парламенті вже зареєстрували законопроект, відповідно до якого нардепи зможуть висловлювати недовіру керівникам силових та антикорупційних структур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції