Скандал із "новоросами" в Мінінформполітики матиме розвиток. Ексклюзив ТСН

Дата публікації
Перегляди
6766
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал із "новоросами" в Мінінформполітики матиме розвиток. Ексклюзив ТСН

У Києві закрили офіс "Новоросії ТБ"

СБУ затримала проросійських активістів, лише коли їхньою діяльністю зацікавився телеканал 1+1.

Затримані за сприяння сепаратистському телеканалу "Новороссия ТВ" кияни Дмитро Василець і Євген Тімонін не визнають своєї провини. Хоч і не приховують відверто антиукраїнських поглядів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свій інформаційних ресурс для поширення сепаратистських ідей затримані СБУ чоловіки створили ще весною 2014 року. Згодом з іншими однодумцями організували проект "Медіалюстрація", який критикує українські ЗМІ за патріотизм і роздає антипремії "Геббельс ТБ".

Під час обшуку в помешканні одного з прихильників "Новоросії" знайшли незареєстровану зброю. Діяльність обох підозрюваних слідчі кваліфікували на статтею про створення терористичної групи. Санкція передбачає ув'язнення терміном до 15 років.

Цікаво, що своїх поглядів ані Василець, ані Тімонін не приховували. Навпаки, пропагували їх у соцмережах і серед знайомих. І при цьому змогли стати членами громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України. А СБУ раптово зацікавилася чоловіками, щойно з'ясовувати їхню діяльність почали журналісти ТСН.

У Києві накрили студію телеканалу «Новоросія ТВ»

У Києві накрили студію телеканалу «Новоросія ТВ»

Міністр Юрій Стець зізнається, що хоч і особисто затверджував склад громадської ради свого міністерства, але хто туди прийшов – не перевіряв.

"Я не маю права втручатись у формування громадської ради. Як і інший чиновник, міністр при будь-якому іншому органі влади", - пояснив він.

ТСН продовжує розслідувати обставини появи членів антиукраїнської організації у громадській раді міністерства. Журналістів цікавить, як усе ж сепаратисти могли туди потрапити, на які рішення вже вплинули і чи немає серед радників іще людей із сумнівною репутацією.

Раніше вже повідомлялося, що затримані за сприяння каналу "Новороссия ТВ" входять до громадської ради "Мінстеця".

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6766
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація