Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал навколо Нацради з телебачення: Парубій підтримав позицію Ольги Герасим’юк

За його словами, основна функція органа - переліцензування цифрових ліцензій.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що із розумінням ставиться до рішення Ольги Герасим’юк подати у відставку, аби звернути увагу на маніпуляції в процесі переліцензування.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Нацрада має залишатись незалежною від будь-яких політичних впливів, а також виконувати зараз свою головну функцію – переліцензування цифрових ліцензій.

Зустрівся з членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгою Герасим'юк, яка призначена за...

Опубліковано Андрієм Парубієм Понеділок, 2 липня 2018 р.

Разом з тим політик наголосив, що Герасим'юк залишається членом Нацради, призначеним вищим законодавчим органом країни і готова надалі чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки члена Нацради.

Нагадаємо, не вщухає скандал у Нацраді з питань телебачення та радіомовлення, перший заступник голови якої Ольга Герасим'юк написала заяву про відставку. Відома журналістка звинуватила пропрезидентське крило цієї структури в маніпуляціях зі свободою слова. 

Одразу кілька політичних сил висловили своє занепокоєння ситуацією в Нацраді, адже відставка Герасим'юк може свідчити про погіршення свободи слова. Це неодмінно позначиться на реноме держави у світі та репутації президента Петра Порошенка у країнах Заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції