Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал у Конституційному суді: судді виступили проти голови КСУ

Розголосу фігуранти не раді та спробують усе владнати всередині установи.

У Конституційному суді України назріває бунт. Троє суддів наполягають на відставці голови суду Станіслава Шевчука, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В Інтернеті оприлюднили копію листа, в якому Микола Мельник, Сергій Сас та Ігор Сліденко вважають, що подальше головування Шевчука призведе до повного руйнування конституційного правосуддя. Нібито очільник суду використовує можливості високої державної посади для досягнення особистих цілей і задоволення власних амбіцій. 

ВідеоТроє суддів КС наполягають на відставці голови суду Шевчука

Інтернет-медіа оприлюднили копію листа в якому Микола Мельник, Сергій Сас та Ігор Сліденко вважають, що подальше головування Сергія Шевчука призведе до повного руйнування конституційного правосуддя.

Троє суддів КС наполягають на відставці голови суду Шевчука

Цей лист розіслали всім суддям Конституційного суду, проте коментувати документ учасники скандалу поки що відмовляються, запевняючи, що розберуться в ситуації самі. "Нам треба з такими речами розібратися всередині інституції. Ці речі не є комфортними як всередині, так і зовні. Я боюсь, що це буде не на користь інституції, в якій я працюю. Ми все зробимо для того, щоб розібратися всередині", - пояснив Сергій Сас.

Одним із останніх резонасних рішень КС стало визнання неконституційним статті про незаконне збагачення. Тоді Станіслав Шевчук запевнив, що рішення ухвалювалося без будь-якого політичного тиску.

Залиште свій коментар

Вибір редакції