Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал з Alyona Alyona "змазав" висування Порошенка на другий президентський термін

Пояснення чиновників не збігаються з позицією самої співачки.

Президентський форум відгукнувся скандалом після того, як реп-співачка з селища Баришівка на Київщині з псевдонімом Alyona Alyona написала у соцмережі що її обдурили: начебто запросили на захід, де мали б обговорювати питання розвитку її селища, а дівчина опинилася на президентському зібранні. В адміністрації ж Петра Порошенка запевняють, що виконавиця знала, куди прямує, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Упродовж чотирьох років Alyona Alyona була вихователькою у дитсадочку, писала реп-пісні і знімала кліпи. У неї всього кілька пісень, але вони набрали мільйони переглядів. Нещодавно жінка залишила роботу у садочку та перебралася до Києва. Напередодні Альону помітили біля павільйону ще до початку президентського зібрання, на якому Петро Порошенко оголосив, що балотуватиметься на другий термін. Співачка була небагатослівною: "Я родом із Баришівки! Йду до колег і друзів підтримати їх. Я зацікавлена в розвитку свого регіону і свого садочка".

ВідеоРеп-співачка Alyona Alyona потрапила в скандал через форум Порошенка

Реп-співачка із псевдонімом Alyona Alyona написала у соцмережі, що її обдурили. Запросили напередодні на форум, де мали б обговорювати питання розвитку її селища, а опинилась дівчина - на президентському зібранні. У той час в адміністрації Петра Порошенка запевняють, що виконавиця знала, куди йде.

Реп-співачка Alyona Alyona потрапила в скандал через форум Порошенка

У залі, поки виступав гарант, дівчина нудьгувала – грала у мобільні ігри, а надвечір на своїй сторінці у соцмережі написала, що її обдурили і запросили не туди, куди обіцяли. "Я погодилася, але зовсім не очікувала, що потраплю на передвиборчу кампанію Петра Порошенка. При першій ліпшій можливості покинула цей захід", - стверджує вона. Коли соцмережі вибухнули глузливими світлинами, співачка додала, що її на форум запросив керівник Баришівської райадміністрації, з ним вона і заходила до приміщення. Чоловік обіцяв, що буде розглядатись питання благодійності для садочка, де вона працювала.

Фото її запрошення поширила у мережі Адміністрація президента, замість офіційних імені та прізвища там написано сценічне. У листівці немає ні слова про Порошенка. Керівник Баришівської РДА скандальний допис у соцмережах бачив, але переконує, що про характер форуму співачку попереджав. "Звісна річ. Вчора ми приїхали, через якийсь період часу вона пішла", - каже Олег Левченко та запевняє, що верталися до Баришівки теж разом. Чому після з'явився такий допис – не розуміє. "Вчора ми з цього форуму поверталися до Баришівки машиною, їхали разом. Спілкувались на цю тему, все нормально" - запевняє він.

Співачка Alyona Alyona зараз утримується від бодай-якихось коментарів, але вдень публікує нову пісню із назвою "Обіцянки" про пусті слова політиків, терплячих людей  і пошуки правди. 

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції