Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Охоронець перебував у президії під час сутички між депутатами від "Батьківщини" та "Слуги народу".

В Управлінні державної охорони України заперечили, що в їхнього працівника у парламенті була при собі зброя.

"Окремі користувачі соціальних мереж зробили припущення, що сьогодні у Верховній Раді України під піджаком військовослужбовця Управління державної охорони була прихована вогнепальна зброя. Насправді до його паска прикріплені радіостанція та передбачений внутрішніми інструкціями турнікет, призначений для надання першої домедичної допомоги", - пояснили в УДО.

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук доручив Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту з’ясувати ситуацію щодо перебування озброєної людини в сесійній залі у четвер, 6 лютого.

Перед цим із відповідним проханням звернувся позафракційний народний депутат Сергій Рудик. Він розповів, що на сторінці народного депутата України від "Європейської солідарності" Максима Саврасова у Facebook розміщено фото, на якому видно, що біля президії перебуває охорона "зі зброєю".

Зазначимо, охоронець перебував у президії під час сутички між депутатами від "Батьківщини" та "Слуги народу". Він не втручався у ситуацію.

Відео Як Разумков відчитав депутатів після бійок у Раді

6 лютого у Верховній Раді після низки сутичок та кількох перерв народні депутати взялася за розгляд законопроекту про ринок землі у другому читанні. Голова Ради Дмитро Разумков у своєму виступі за трибуною закликав депутатів дотримуватися домовленостей і Регламенту. За його словами, сьогодні ”багато хто” штовхає депутатів на те, аби в парламенті ”знову була бійка і кров”.

Як Разумков відчитав депутатів після бійок у Раді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції