Скандальна екс-міністр Лукаш жаліється, що їй не дали співпрацювати зі слідством

Підозрювана каже, що має письмові відповіді правоохоронців, що слідчих дій не планується.

Міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш скаржиться на те, що протягом двох з лишком місяців дії запобіжного заходу з нею не було проведено жодної слідчої дії, попри задекларовану готовність до співпраці. Також політикові не повернули ані закордонний, ані внутрішній паспорт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Правоохоронці підозрюють Лукаш у розкраданні 2,5 мільйонів бюджетних гривень. Ці закиди вона називає штучно вигаданим приводом для продовження щодо неї санкцій ЄС.

"Я письмово звернулася до всіх правоохоронних органів. Не тільки ГПУ, МВС – з проханням допитати мене або провести інші слідчі дії. У мене є письмові відповіді, що мене не потребують", - запевнила Лукаш.

Напередодні Апеляційний суд Києва відмовив прокуратурі у подовженні зобов'язань Лукаш співпрацювати зі слідством. Представники обвинувачення не коментували такий вердикт.

Суд відхилив скаргу ГПУ у справі Лукаш

Міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш вільна як птах. Апеляційний суд Києва відмовив антикорупційній прокуратурі у продовженні її зобов'язань співпрацювати зі слідством. Щоправда, екс-чиновниці, за її словами, не повернули жодного паспорта. Новостворений антикорупційний орган намагався оскаржити рішення Солом'янського суду, яким той не задовольнив його аналогічне клопотання. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: