Скандальний депутат Артеменко зажадав референдуму про статус "ДНР" і "ЛНР"

Дата публікації
Скандальний депутат Артеменко зажадав референдуму про статус "ДНР" і "ЛНР"

Радикальна партія

Політик каже, що український народ має дати оцінку політичному курсові країни.

Народний депутат Андрій Артеменко підтвердив свою участь у складанні плану щодо оформлення оренди Криму Росією на ближчі 50 або 100 років. Перед засіданням фракції Радикальної партії у ВР політик підтвердив інформацію американських ЗМІ щодо розгляду подібної ініціативи у владних колах США, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми обговорювали можливість використання історичних прикладів Ґонконґу і Панами стосовно ситуації в Україні. Я вважаю, що український народ, який володіє повнотою влади, повинен вирішити на референдумі не тільки статус Криму, не тільки статус "ДНР" і "ЛНР", а взагалі – куди ми йдемо", - пояснив свою позицію Артеменко.

Із такою думкою не погодилися ані фракції "Батьківщини" та "Народного фронту", представники яких висловили своє обурення на ранковому засіданні погоджувальної ради парламенту, ані фракція Блоку Петра Порошенка, яка провела своє засідання надвечір. Представники ж фракції Радикальної партії розглядали це питання за зачиненими дверима протягом трьох годин і в підсумку схвалили рішення про виключення Артеменка зі своєї фракції. При чому лідер радикалів Олег Ляшко наполягає на заяві про вихід із фракції самого депутат, адже така процедура надасть змогу запустити юридичний механізм позбавлення політика депутатських повноважень.

Кореспондент ТСН Олександр Шилко

План Андрія Артеменка спричинив скандал в українському парламенті

План Андрія Артеменка спричинив скандал в українському парламенті
Наступна публікація