Скандальний депутат Держдуми РФ вважає рішення ПАРЄ першим кроком до визнання Криму російським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Асамблея зняла всі санкції з Росії.

Скандальний депутат Держдуми РФ Леонід Слуцький заявив, що рішення Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яким московській делегації у повному обсязі повертаються її повноваження, є кроком до визнання Криму російським.

Про це Слуцький заявив в ефірі телеканалу "Росія-1", передає ТАСС.

"Своїм голосуванням з поправками [щодо Криму] до прийнятої зараз доповідді, які кваліфікованою більшістю в дві третини голосів Парламентської асамблеї Ради Європи були обвалені, по суті справи, зроблено перший знаковий крок до визнання Криму російським країнами Ради Європи", - сказав він.

26 червня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, згідно з якою відновила повноваження Російської Федерації в повному обсязі. За резолюцію без санкцій проти Росії віддали 116 голосів, 52 - проти, 15 - утрималися. У резолюції йдеться, що РФ порушила принципи Ради Європи, однак обмежилися лише п'ятьма вимогами.

Україна пропонувала розширити цей список новими порушенням у анексованому Криму і на окупованому Донбасі, але правки були відхилені.

ВідеоПАРЄ все-таки погодилася повернути росіян до свого складу без жодних санкцій

Такі результати голосування, яке лічені хвилини тому завершилося у Страсбурзі. Оскаржити повноваження російської делегації намагалися Україна та Грузія після того, як парламентарі вирішили повернути до ПАРЄ російську делегацію. Як пройшло голосування, чому такі результати і як на рішення реагує українська делегація – дивіться далі.    

ПАРЄ все-таки погодилася повернути росіян до свого складу без жодних санкцій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції