Скандальний Гончаренко не проти очолити Міністерство охорони здоров'я України

Депутат вважає свою кандидатуру на цю посаду вдалою.

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко, який пояснив, чому викинув зі своєї біографії згадку про "Партію регіонів", готовий стати міністром охорони здоров'я України, йдеться у "Світському житті".

Політик впевнений, що його вік та кандидатура в цілому є підходящими на таку високу посаду.

"Я не знаю, кого обурила моя кандидатура, але думаю, шо 35 років – нормальний вік, щоб бути міністром. Враховуючи те, що я маю вищу медичну освіту з відзнакою – Одеський державний медичний університет, працював лікарем, керував цією галуззю в Одеській області. Тобто, відповідний досвід я маю, але чи буду я міністром, того ніхто не знає", - наголосив Олексій.

Гончаренко перефразував вислів Суворова, відповідаючи на питання Катерини Осадчої про активне будівництво своєї кар'єри.

"Поганий той депутат, який не хоче стати міністром, а міністр – який не хоче стати президентом. Тому це – нормально, амбіції – це нормально", - підсумував політик.

Нагадаємо, нардеп Гончаренко називав Одесу "центром Новоросії", а Україну – "штучно зшитою" державою.

Нардеп Олексій Гончаренко готовий очолити Міністерство охорони здоров’я

На вечері в резиденції французького посла Олексій Гончаренко розповів, за що любить Францію та її культуру, а також прокоментував можливість своєї кандидатури на пост міністра охорони здоров’я. На думку Гончаренка, 35 років – це нормальний вік для кандидата в міністри, до того ж, він має вищу медичну освіту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: