Скандальний мер Ірпеня заявив про відставку

Дата публікації
Перегляди
5219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальний мер Ірпеня заявив про відставку

Фото: УНІАН

Карплюк зібрався балотуватися до парламенту.

Мер Ірпеня Київської області Володимир Карплюк заявив про рішення скласти повноваження міського голови 2 серпня цього року.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Своїм головним завданням зараз я бачу підтримку нашого регіону на загальнодержавному рівні. Моя наступна мета – участь у парламентській кампанії через висунення своєї кандидатури до Верховної ради по округу, до якого входить Ірпінь та Приірпіння", - написав чиновник.

Надалі Карплюк збирається розвиватися як політик і працювати на окрузі. На думку міського голови, він залишив сильну команду і великі зміни у населеному пункті.

Нагадаємо, Карплюк неодноразово фігурував у корупційних скандалах. У липні 2016 року в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою. "Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема - екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь", - заявляв тоді генеральний прокурор Юрій Луценко.

Згодом стало відомо, що Карплюк залишив межі України. У жовтні 2016 року Громадський рух ЧЕСНО повідомив, що Володимир Карплюк, який у Польщі має три квартири,  зводить будинок в 10 км від Варшави. Згідно із декларацією за 2016 рік, Карплюк володів 20 земельними ділянками загальною площею близько 2 га в Бучі та Ірпені. Дружина мера мала дев'ять земельних ділянок, зокрема 1,6 га - в Бучі, 2,3 га - у Нижчій Дубечні (Київська обл.).

У 2017 році прокуратура Київської області повідомила чиновнику про підозру у низці злочинів. Зокрема, він підозрюється у створенні, керівництві злочинною організацією з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, заволодінні чужим майном в особливо великому розмірі, підробленні документу та службовому підробленні. Також Карплюка підозрюють у придбанні фірми з метою прикриття незаконної діяльності.

Скандальному меру Ірпеня вручили підозру

Скандальному меру Ірпеня вручили підозру
Наступна публікація