Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний мер Ірпеня заявив про відставку

Карплюк зібрався балотуватися до парламенту.

Мер Ірпеня Київської області Володимир Карплюк заявив про рішення скласти повноваження міського голови 2 серпня цього року.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Своїм головним завданням зараз я бачу підтримку нашого регіону на загальнодержавному рівні. Моя наступна мета – участь у парламентській кампанії через висунення своєї кандидатури до Верховної ради по округу, до якого входить Ірпінь та Приірпіння", - написав чиновник.

Надалі Карплюк збирається розвиватися як політик і працювати на окрузі. На думку міського голови, він залишив сильну команду і великі зміни у населеному пункті.

Нагадаємо, Карплюк неодноразово фігурував у корупційних скандалах. У липні 2016 року в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою. "Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема - екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь", - заявляв тоді генеральний прокурор Юрій Луценко.

Згодом стало відомо, що Карплюк залишив межі України. У жовтні 2016 року Громадський рух ЧЕСНО повідомив, що Володимир Карплюк, який у Польщі має три квартири,  зводить будинок в 10 км від Варшави. Згідно із декларацією за 2016 рік, Карплюк володів 20 земельними ділянками загальною площею близько 2 га в Бучі та Ірпені. Дружина мера мала дев'ять земельних ділянок, зокрема 1,6 га - в Бучі, 2,3 га - у Нижчій Дубечні (Київська обл.).

У 2017 році прокуратура Київської області повідомила чиновнику про підозру у низці злочинів. Зокрема, він підозрюється у створенні, керівництві злочинною організацією з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, заволодінні чужим майном в особливо великому розмірі, підробленні документу та службовому підробленні. Також Карплюка підозрюють у придбанні фірми з метою прикриття незаконної діяльності.

ВідеоСкандальному меру Ірпеня вручили підозру

Залиште свій коментар

Вибір редакції