Скандальний Онищенко розповів, що Іспанія дала політичний притулок його матері

Онищенко каже, що його 72-річна матір "щодня нишком плаче", бо не може поїхати на могилу його молодшого брата.

Іспанія надала політичний притулок матері народного депутата-втікача Олександра Онищенка Інесі Кадировій.

Про це Онищенко написав на своїй сторінці в Facebook.

"Ну от і все. По мамі питання зняті. Політичний притулок", - заявив він.

Також Онищенко каже, що його 72-річна матір "щодня нишком плаче", бо не може поїхати на могилу його молодшого брата.

"Мама щодня нишком плаче, бо не може поїхати на могилу мого молодшого брата. Їй ця південна чужина ось зовсім не потрібна. А що потрібно? Маленька київська квартира, старе-добре оточення з сусідок по будинку і можливість приходити на могилу до сина", - написав він. 

Ну вот и все. По маме вопросы сняты. Политическое убежище. Но знаете, у меня все равно нет какого-то триумфа или хотя бы...

Опубліковано Aleksandr Onyshenko 7 липня 2017 р.

Повідомлялося, що 30 березня в Іспанії затримали матір скандального депутата Олександра Онищенка Інесу Кадирову. місцеві правоохоронці затримали Кадирову за орієнтуванням департаменту Інтерполу та Європолу України, розміщеним на запит НАБУ. НАБУ оголосило Інесу Кадирову у розшук у серпні 2016 року. Вона підозрюється у створенні злочинної організації, розтраті майна в особливо великих розмірах та фіктивному підприємництві. 

ВідеоНАБУ відреагувало на скандальні плівки Онищенка

Пізніше Онищенко запевнив, що його матір Інесу Кадирову відпустили. 

Нагадаємо, Онищенка підозрюють у організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

5 липня 2016 Верховна Рада України надала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання та арешт. Однак, напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко покинув територію держави.

27 липня Генеральний прокурор України підписав повідомлення про підозру народному депутату. 8 серпня його було оголошено в національний розшук. За останньою інформацією він перебуває у Лондоні. Через кілька днів він написав у своєму Facebook, що для британської юрисдикції у ГПУ замало підстав для його видачі Україні. Тим часом у нардепа-втікача заарештували майна на 700 мільйонів гривень і обіцяють скоро оголосити в міжнародний розшук.

Залиште свій коментар