Скандальний прокурор АТО Кулик не прийшов на допит. У САП дали час до завтра

В разі, якщо чиновник проігнорує допит, до нього застосують примус.

Заступник керівника Антикорупційної прокуратури Максим Грищук заявив, що справа щодо незаконного збагачення прокурора сил АТО Костянтина Кулика розслідується вже півроку - з кінця грудня 2015 року.

Про це він повідомив під час прес-конференції сьогодні, 1 липня.

За його словами, Кулик не з'явився на допит.

"Завтра буде ще одна можливість з'явитись. Якщо ні - до Костянтина Кулика буде застосовано примус", - наголосив Грищук.

Також прокурор додав, що підозру Кулику хотіли оголосити ще в травні, проте він не з'являвся на допит. 

Водночас він прокоментував інформацію щодо того, що обшук помешкання підозрюваного нібито пов'язаний зі справою оліграха з "сім'ї Януковича" Сергія Курченка.

"Спекуляції стосовного того, що обшук у помешканні Кулика пов'язаний зв справою Курченка - ймовірно спроба Кулика виглядати невинним", - сказав Грищук.

Він зауважив, що прокурор "придбав елітну нерухомість в центрі Києва в той час, коли українці по копійці збирали на спорядження захисникам країни в АТО".

"Ми внесемо клопотання про вилучення у Констянтина Кулика закордонного паспорту, а також застосунок до нього засобу електронного контролю", - додав заступник керівника САП.

ВідеоКостянтину Кулику була оголошена підозра за статтею "незаконне збагачення"

Як відомо, військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик звинувачується у тому, що його видатки перевищують його доходи і що він приховує свої придбання. Зокрема, встановлено, що з 2011 року по 14 квітня 2015 року при спільному сукупному доході Кулика та його цивільної дружини Ірини Німець в розмірі 1 018 803,33 вони набули у спільну сумісну власність активів на суму 1 966 565,75 грн. Він придбав квартири в центрі Києва, які зареєстрував на свою цивільну дружину й матір, й паркомісця. Ці активи не відображені у декларації чиновника. Крім того, прокурор сил АТО не вказав у декларації за 2013 рік авто TOYOTA LAND CRUISER 100, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Володимиром Жиліним – батьком одного з лідерів терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: