Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний тиждень у Раді. Українці стали свідками секс-переписки нардепа і першої сутички

Парламент таки ухвалив низку важливих законопроєктів.

Парламент цього тижня працював у режимі "скандал".

Естафету скандалів розпочала представниця "Європейської солідарності". У минулі вихідні Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій так не сподобалася розмова Володимира Зеленського з добровольцями в Золотому, що вони записали відео, в якому договорились до того, що їхні слова сприйняли за виступ до вбивства президента. "Товариш президент думає, що він безсмертний. Там ненароком може зірватися граната. А знаєш там обстріли бувають абсолютно випадкові. Але найкраще, якби це сталося, якщо хтось у білій сорочці припреться на передову", - говорили вони.

Для державної охорони це мало вигляд прямої загрози. Для депутатів від партії "Слуга народу" як заклик, що порушує всі принципи. "Це вільна думка чи свобода слова коли публічно лунають заклики до заколоту до добровольців, ветеранів", - заявив нардеп Микита Потураєв. 

Для Генпрокуратури відео стало підставою відкрити кримінальне провадження щодо закликів до вбивства та державного перевороту. Утім, буквально наступного дня все це стало старим політичним скандалом, бо всі вже говорили про новий секс-скандал, до якого потрапив Богдан Яременко. Голову комітету зовнішньої політики заскочили за обміном повідомленнями з повіями просто в залі Верховної ради. Переписку сфотографували і вийшло гучно. Але реакція нардепа тільки підлила бензину в вогонь. Спочатку депутат стверджував, що то він сам все це сфальшував на зло шукачам сенсацій, а після нової хвилі викриття інтимного характеру визнав правду та вибачився. "Оприлюднення листування є кримінальним злочином! І той, хто зробив це звідти, заробив від трьох до семи років. Я не погрожую, я просто нагадую про закон і мораль, які для всіх один! Якщо ви хочете поговорити про мораль, то красти погано. У мене вкрали моє листування", - написав політик. 

"Слуга народу" запланувала проговорити ситуацію на засіданні фракції. А тим часом сам Богдан Яременко оприлюднив фото власної заяви про відставку з посади голови комітету, якщо так вирішить партія. "З метою порятунку українського парламентаризму від мене, і з огляду на дрібний політичний шантаж трьох фракцій парламенту, я написав заяву про складення повноважень голови комітету", - вказав він.

Та парламентський скандальний репертуар на цьому не вичерпався. Головним героєм силового жанру став Микола Скорик з "Опозиційної платформи - За життя". Щоправда до справжньої бійки справа не дійшла. Медведчуківці, випробувавши редути "Слуг народу" і були змушені визнати їх непрохідними. Після невеличкої штовханини і погроз віце-спікера вони відійшли на облаштовані позиції. Тож вважати сутичку першим кулачно-політичним протистоянням рано, але чоловічі прийоми випробування нервів виявились не єдиним методом впливу на парламент. Просто на трибуні сльози полились у нардепки Анна Скороход. У це важко повірити, але  причиною були правки до закону. 

Та навіть за всіма цими скандали, народні депутати не забулись про свої прямі посадові обов’язки. І низку важливих законів, хоч і у перервах між з’ясуванням стосунків таки ухвалили. Деякі з них прямо впливають на кількість грошей в наших кишенях. До речі, від п’ятниці депутатів штрафуватимуть за прогули та запізнення. 

Відео У режимі "скандал": депутати відзначилися першою бійкою, листуванням з повією і слізьми

Парламент цього тижня працював у режимі "скандал". Перша бійка, секс-викриття і сльози. Дещо завершилося навіть кримінальним провадженням - через заклики до вбивства. І все це в той час, коли президент активно закликав іноземців вкладати гроші в Україну. Політичні інтриги цього тижня - у сюжеті.  

У режимі "скандал": депутати відзначилися першою бійкою, листуванням з повією і слізьми

Залиште свій коментар

Вибір редакції