Перейти до змісту
Скандально відомий заступник Авакова пішов у відставку

Скандально відомий заступник Авакова пішов у відставку

Чеботар звільнився за власним бажанням та жаліється на "цькування".

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, якого звинувачують у земельних оборутках і нападі на журналістів, пішов у відставку. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Чеботар зазначив, що пішов у відставку "у зв'язку із систематичним цькуванням у вигляді замовних публікацій наклепницького характеру в засобах масової інформації; у зв'язку з розповсюдженням неправдивої інформації, яка паплюжить не тільки моє ім'я, але й Міністерство внутрішніх справ; у зв'язку з тиском на мою сім'ю у вигляді переслідувань, залякувань, погроз та  незаконного стеження за мною і моєю сім'єю, включаючи доньку і навіть чотирирічну внучку".

Колишній заступник міністра Авакова підкреслив, що не порушував закон. "Я заявляю, що вся моя діяльність на посаді заступника Міністра внутрішніх справ України - керівника апарату була спрямована на оновлення і очищення кадрового складу міліції, організацію якісно нової, сучасної, чесної і ефективної системи органів внутрішніх справ, припинення і розслідування корупційних схем (починаючи від ЄДАПС і закінчуючи злочинними схемами в ДАІ. Загальна сума розкритих крадіжок на сьогодні досягла мільярда гривень), - стверджує Чеботар. - З перших днів агресії Росії я докладав усіх зусиль для підтримки і забезпечення добровільних і спеціальних підрозділів МВС, створених Міністром внутрішніх справ, які прийняли на себе перший удар ворога. Усім відомо, що наші підрозділи з точки зору сили духу і матеріального забезпечення на перших порах єдині були готовими дати опір агресору. Я пишаюся тим, що вніс свою малу лепту в цю роботу".

Він також підкреслив, що нічим не заплямив свою честь і готовий надати всі документи і будь-які пояснення щодо інкримінованих мені публічно і непублічно епізодів  як правоохоронним органам, так і журналістам, для об'єктивного, незаангажованого і чесного розслідування.

"Я наполягаю, щоб, не враховуючи мою відставку, органи прокуратури провели ретельне професійне розслідування всіх епізодів корупції, зловживань службовим становищем, перевищень повноважень та інших правопорушень, які були пред'явлені мені в засобах масової інформації. Я сподіваюся, що результати розслідування будуть оприлюднені і моє ім'я буде очищено від сфабрикованих звинувачень, а імена замовників і виконавців цього цькування стануть надбанням громадськості. Я впевнений, що зможу захистите своє добре ім'я і продовжити роботу на благо Українського народу", - підсумував Чеботар.

Нагадаємо, Сергій Чеботарь виявився причетним до скандалу з земельними ділянками в селі Лісники і до побиття журналістів каналу Zik

Так, 28 квітня у селі Лісники біля будинку заступника міністра внутрішніх справ невідомі напали на знімальну групу. Нападники побили оператора, розбили техніку і втекли з місця інциденту.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин