Скандальну нардепку Третьякову відсторонили від п'яти засідань Ради: що сталося

Скандальну нардепку Третьякову відсторонили від п'яти засідань Ради: що сталося

Фото: УНІАН

Третьякову усунули від п'яти засідань Ради через скандальне висловлювання про смерть нардепа Антона Полякова.

Очільницю Комітету ВР з питань соціальної політики, нардепку від "Слуги народу" Галину Третьякову, яка неодноразово потрапляла в скандали через свої заяви, нардепи усунули від п'яти засідань. Причина у висловлюваннях нардепки про смерть свого колеги Антона Полякова.

Таке рішення ухвалила Рада 5 листопада.

За проголосували 234 нардепи. Після цього голова Верховної Ради Руслан Стефанчук попросив нардепку Галину Третьякову залишити залу засідання.

"Відповідно до Регламенту Верховної Ради, якщо народний депутат, депутатська фракція (депутатська група), на адресу яких були виголошені образливі слова, вважають, що конфлікт не вичерпано і порозуміння між народними депутатами не досягнуто, то вони подають заяву до комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, який розглядає це питання на своєму засіданні. У таких випадках за висновком комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, Верховна Рада без обговорення може ухвалити рішення про позбавлення народного депутата права брати участь у пленарних засіданнях (до п'яти пленарних засідань)", - повідомила пресслужба парламенту.

Як відомо, після повідомлень про смерть Антона Полякова Третьякова написала: "Одним ворогом менше".

Читайте також:

Новини України: Галина Третьякова прокоментувала смерть Полякова як "мінус один ворог"

Новини України: Галина Третьякова прокоментувала смерть Полякова як "мінус один ворог"

Повʼязані теми:

Наступна публікація