Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальну суддю Печерського суду Царевич усунули від роботи

Рішення ухвалила Вища кваліфікаційна комісія суддів.

Сьогодні, 9 вересня, на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, вирішили усунути від роботи одіозну суддю Печерського райсуду Києва Оксану Царевич.

"На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що було розпочато 2 вересня та продовжено 9 вересня 2015 року, розглянуто питання про відсторонення судді від посади. Так, на підставі клопотання генерального прокурора України у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонено від посади терміном на два місяці суддю Печерського районного суду міста Києва Царевич Оксану Ігорівну", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, ще в липні генпрокурор Віктор Шокін направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Слідчі вважають, що Царевич та Вовк можуть перешкоджати кримінальним провадженням, в яких вони є фігурантами. Зокрема, під виглядом необхідності розгляду судових справ уникати слідства і суду. Також вони мають можливість впливати на інших осіб, що можуть бути допитані під час розслідування.

Царевич обвинувачують у зловживанні службовим становищем, а також у свідомо неправомірних рішеннях у справах щодо активістів Автомайдану. Сергій Вовк підозрюється у зловживанні службовим становищем та винесенні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі. Обидва знаходяться на волі.

ВідеоСкандальні судді Печерського району залишаться на волі

Залиште свій коментар

Вибір редакції