Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальну суддю Волкову знімають із посади через звільнення керівника "Беркуту"

Після подання ВРЮ за це має проголосувати Верховна Рада.

Суддю Печерського суду Києва Світлану Волкову звільнять з посади за те, що відпустила керівника спецпідрозділу "Беркут" Дмитра Садовника. Відповідне подання до Верховної Ради зробила Вища рада юстиції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всі її члени одностайно вирішили, що Волкова носити мантію більше не буде. Бо порушила норми процесуального права та присягу судді.

Окрім того, їй загрожує і кримінальна відповідальність.

"Рішення, яке було прийнято Волковою, тобто дії судді по прийняттю цього рішення були настільки не лише незаконними, тому що це оцінка апеляційною інстанцією була надана, але й свавільними, що несумісно зі званням судді", - наголосив голова ВРЮ Ігор Бенедисюк.

19 вересня 2014 року Світлана Волкова відхилила клопотання прокуратури про тримання майора Садовника під вартою і відпустила під домашній арешт. А він утік з країни.

Дмитра Садовника звинувачують у тому, що його рота вбила десятки активістів Майдану 20 лютого 2014 року. А за цією статтею чекати вироку суду слід винятково за ґратами.

6 квітня Вища рада юстиції вирішила внести подання президентові України Петру Порошенку про звільнення скандального судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка за порушення присяги.

8 квітня суд виправдав служителя Феміди, який незаконно позбавив прав автомайданівця.

Відео Суддю Печерського суду Києва Світлану Волкову звільнять з посади

Залиште свій коментар

Вибір редакції