Скандальну заяву керівника НАБУ в Генпрокуратурі пояснили забудькуватістю Ситника

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ситник заявив, що йому та його заступникам заблокували доступ до ЄРДР.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що Генпрокуратура заблокувала йому та його заступникам доступ до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Із ГПУ у нас відносини доволі опосередковані, вони не здійснюють за нами нагляд. Єдине, що можу сказати, що впродовж останніх декількох днів пан Луценко (генпрокурор України), наприклад, заблокував доступ директора НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Ми отримали письмове попередження, що доступ директора і його заступників припиняється. І цей доступ на сьогоднішній день припинений", – заявив Ситник.

Доступ до ЄРДР для НАБУ передбачене статтею 17 про Нацбюро.

"Там (у Генпрокуратурі) є достатньо вільне трактування діючого законодавства. І прийняте рішення про припинення цього доступу. І це рішення мені здається доволі дивним, оскільки якраз ми постійно розвиваємо напрямок доступу до баз даних, до реєстрів", – сказав Ситник.

У Генпрокуратурі відповіли на звинувачення директора НАБУ та зазначили, що виною в усьому є, мовляв, забудькуватість Ситника, адже він не підписав відповідне прохання до ГПУ щодо поновлення електронного ключа для доступу до бази.

"З'ясувалось, що директор усіх українських детективів так захопився численними інтерв'ю та подорожами по світу, що банально не підписав відповідні папери, через що йому не поновили електронний ключ. Треба вузлики на пам'ять зав'язувати, пане Артеме", – написала у Facebook прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Залиште свій коментар

Вибір редакції