Скасування "правок Лозового" та надання права "прослушки" ДБР і НАБУ: Рада підтримала зміни до КПК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутати ухвалили зміни у першому читанні.

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила зміни до Кримінально-процесуального кодексу, які передбачають скасування так званих правок Лозового, а також надання Державному бюро розслідувань та Національному антикорупційному бюро України права самостійно здійснювати прослуховування.

За відповідне рішення проголосували 297 депутатів. Згодом, нардепи також 278 голосами вирішили скоротити час на підготовку законопроєкту до другого читання.

Документ передбачає скасувати "правки Лозового", які передбачали узгодження зі слідчими проведення правоохоронними органами усіх слідчих дій, які обмежують права громадян, а також зменшення термінів розслідування до 3 або 6 місяців.

Також пропонується надати ДБР і НАБУ право самостійно проводити прослуховування під час негласних слідчих дій і передбачається вилучення норм із КПК, які забороняють без згоди парламенту проводити обшуки у народних депутатів.

Нагадаємо, 10 вересня Рада проголосувала за президентський законопроєкт щодо процедури імпічменту. За відповідне рішення проголосували 337 народних обранців. Згодом депутати ухвалили це рішення в цілому 245 голосами.

Відео Верховна Рада ухвалила законопроєкт про імпічмент президента

До цього часу жоден закон чітко не регулював процедуру усунення президента з посади. Довгоочікуваний законопроєкт про імпічмент подав до Ради Володимир Зеленський.  

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про імпічмент президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції