"Скажи, ми тобі за добу все зробимо": Лукашенко готовий організовувати переговори по Україні

Дата публікації
Перегляди
5699
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Скажи, ми тобі за добу все зробимо": Лукашенко готовий організовувати переговори по Україні

Лукашенко заявив, що зробить все для організації мінських переговорів. / Фото: vk.com/tasya_zv

Мінськ продовжить надавати майданчик для переговорів з врегулювання конфлікту в Україні.

Білорусь завжди готова надавати допомогу Україні й продовжить надавати майданчик в Мінську для проведення переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це сказав президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі в Києві зі своїм українським колегою Петром Порошенком, передає БЕЛТА.

"Якщо потрібно буде, я вам ще раніше сказав: треба буде від Білорусі щось - скажи, ми тобі за добу все зробимо, що ти попросиш. Все, що президент України не просив, публічно кажу, ми завжди все робили. І так буде надалі", - підкреслив президент Білорусі.

Лукашенко додав, що в Білорусі "кровно зацікавлені" у врегулюванні конфлікту. Президент нагадав про близькі зв'язки двох народів і про тісне торгово-економічне співробітництво.

"Товарообіг становить близько 7 мільярдів доларів. Хто замінить цей товарообіг для Білорусії і України? Ніхто", - зауважив Лукашенко.

У свою чергу Петро Порошенко заявив, що зацікавлений у розвитку торговельно-економічному, політичному співробітництві з Білоруссю, а також у взаємодії у сфері безпеки з максимальною ефективністю.

"Ми сьогодні говоримо, що торгові відносини з Білорусією є щасливим винятком, коли ми не допустили падіння товарообігу. І навіть відзначається її збільшення", - зауважив він.

Нагадаємо, на початку зустрічі в Києві Порошенко подякував Лукашенку за підтримку територіальної цілісності України.

Порошенко і Лукашенко провели в Києві переговори

Порошенко і Лукашенко провели в Києві переговори

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5699
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація