Скільки грошей та навіщо платять українські олігархи за піар на Заході

Дата публікації
Скільки грошей та навіщо платять українські олігархи за піар на Заході

olex-kurinniy.livejournal.com

Найщедріший - Віктор Пінчук, зять колишнього президента Леоніда Кучми.

Минулого тижня Кабмін затвердив положення про Міністерство інформації. Чи буде нове відомство хоч якось корисне країні і чи зможе перемагати на одному з головних фронтів гібридної війни – інформаційному - невідомо. Одночасно одну з найбільших газет, яка належить олігарху Ринату Ахметову, очолив одіозний українофоб Олесь Бузина.

Про те, як відреагує новостворене відомство на цей факт і хто ще впливає на інформаційний простір, месиджі про Україну, скільки за це платить і навіщо це потрібно, ідеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Ахметов, Фірташ, Пінчук, Янукович щороку сплачують десятки мільйонів доларів лобістам, піарникам, прикриваючись у світі ім'ям України.

Завдяки законодавству США, де громадські організації щороку звітують про своїх спонсорів, хоч приблизно знаємо, хто з наших олігархів фінансує західних лобістів. Найщедріший - Віктор Пінчук, зять колишнього президента Леоніда Кучми.  Фонду Тоні Блера – 500 тисяч доларів, Фонду Білла Клінтона – мільйон, фондам Петерсона і Брукінгса – по понад 100 тисяч доларів щороку.

Саме власний інтерес змушує їх щедро годувати іноземні громадські структури, лобістські компанії та пресу. Неправі ті, хто каже: імідж – ніщо.

Використовуючи лобі можна вирішити й цілком конкретний меркантильний інтерес. Для Пінчука, окрім іміджу, це ще й чи не єдиний спосіб відбілити перед заходом ім'я свого тестя Леоніда Кучми, адже його ім'я на Заході прямо пов'язується зі справою вбитого журналіста Георгія Гонгадзе.

Більше подробиць дивіться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Скільки багатії сплачують за «добре» ім’я

Скільки багатії сплачують за «добре» ім’я

Наступна публікація