Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Складно підтримувати родини": у Кабміні пояснили, чому міністри скаржаться на низьку зарплату

Сам Дубілет витрачає близько $3-5 тисяч на місяць.

Деякі міністри просять вищу зарплату, бо їм важко утримувати свої родини і не всі мають “фінансову подушку”. Але їхні зарплати не можуть підняти, тому що тоді різниця з "мінімалкою" буде значною.

Про це розповів міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет в інтерв’ю телеканалу "Наш", пише Укрінформ.

За словами Дубілета, чимало міністрів прийшли з бізнесу. Відповідно, там вони могли отримувати вищі зарплати, аніж у Кабміні. 

"Я вам так можу сказати насправді, зараз серед міністрів і заступників міністрів багато розмов йде про те, що вони просять більшу зарплату, офіційну зарплату, звісно, тому що, насправді, багато хто з них прийшов з приватного сектору. Вони бачать, що в приватному секторі вони могли б отримувати там, я не знаю, у 10, у 20 разів більше, ніж зараз. І їм дійсно складно підтримувати свої родини", - розповів він.

Також Дубілет зазначив, що в урядову команду можна залучити хороші кадри, але вони не можуть піти на ту зарплату, яка є в держсекторі. З іншого боку, додав міністр, підвищити їм зарплату неможливо, оскільки на рівні мінімальних зарплат в країні це буде виглядати погано.

Відповідаючи на запитання щодо себе, Дубілет зазначив, що його фінансовий стан трохи кращий, аніж у колег. І на місяць він витрачає  $3-5 тисяч доларів, з яких 2,5 тисячі йде на оренду квартири.

"На жаль, не у всіх міністрів є така "фінансова подушка", як у мене, наприклад, і деяких інших колег. Тому це дійсно у нас досить такі складні дискусії", - підсумував Дубілет.

Нагадаємо, раніше міністр розвитку економіки Тимофій Милованов показав, скільки отримав за роботу на посаді протягом трьох місяців. Він зауважив, що має чітку позицію щодо зарплат. "1. Я хочу отримувати таку саму зарплату як і всі інші міністри. Не більше і не менше. 2. Зарплати мають бути такими, щоб чесна і висококваліфікована людина погодилась за неї працювати", - сказав Милованов.

Відео Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Наші зарплати ростуть просто на очах. Принаймні в цьому переконані в Мінекономрозвитку. Там порахували, що порівняно з 2013-м, докризовим роком, реальна зарплата українців збільшилась на 18 відсотків. Чи відчувають це зростання українці і чи справді нам стало жити легше та комфортніше – Антон Ночвін розбирався.  

Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Залиште свій коментар

Вибір редакції