Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Скомпілювати можна все, що завгодно". Рябошапка про новий "касетний скандал" із Трубою

"Скомпілювати можна все, що завгодно". Рябошапка про новий "касетний скандал" із Трубою

За словами генпрокурора, мають бути оригінали записів.

Щоб почати перевірку оприлюднених у Telegram-каналі аудіозаписів розмов, які нібито вів директор ГБР Роман Труба, мають бути оригінали цих записів.

Про це під час брифінгу 20 листопада заявив генпрокурор Руслан Рябошапка.

За його словами, варто зрозуміти, наскільки записи аутентичні. "У сучасному світі, за сучасного розвитку цифрових технологій скомпілювати можна все, що завгодно", - каже Рябошапка.

Для початку перевірки публікації достатньо, але немає що перевіряти, заявив глава ГПУ. "Немає оригіналів записів, немає обладнання, яким було здійснено запис. Немає можливості затвердити аутентичність записів. Поки що вони є лише у Telegram-каналі", - сказав Рябошапка.  

Він також наголосив на тому, що початок перевірки – це не підстава для усунення Труби. "Є відкрите кримінальне провадження, пов'язане із законністю проведення таких записів", - повідомив Рябошапка.

Як повідомлялося, на Telegram-каналі з'явилися аудіозаписи розмов, які нібито вів директор ГБР Роман Труба. На записах Труба розмовляє нібито з різними чиновниками Офісу президента та іншими співробітниками ГБР. Труба заявив, що аудіозаписи є фейками й, мовляв, коментувати фейки він не буде.

Залиште свій коментар

Вибір редакції