Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слава Україні! Речник Штайнмайєра несподівано привітав Україну із річницею незалежності

Німеччина стоїть на боці України - речник Штайнмайєра.

"Слава Україні!", - такими словами несподівано привітали Україну в зовнішньополітичному відомстві Німеччини.

Саме так сьогодні розпочав привітання речник німецького МЗС на урядовій прес-конференції в Берліні. Несподіваності додало і те, що це прозвучало від речника міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра, якому неодноразово закидали проросійську позицію.

Німеччина вітає Україну, бажає демократії, верховенства права і економічного процвітання і запевняє у своїй підтримці.

"Ми вітаємо українців з їхнім національним святом і з 25-річним шляхом у свободі незалежності, який пройшла ця велика європейська країна. Я думаю, українці можуть пишатися тим, чого вони досягли за останні 25 років, особливо за останні три роки. Я хочу сказати від імені уряду і міністра закордонних справ - Німеччина стоїть на боці України. Ми готові і далі робити свою частку для того, щоб Україна могла добре розвиватися, щоб демократія, верховенство права, свобода і ринкова економіка зайняли своє постійне місце, а люди в Україні отримали шанс на гарне життя", - заявив речник МЗС Німеччини Мартін Шефер.

Нагадаємо, що раніше відомі польські культурні діячі привітали українців з 25-ю річницею Незалежності України.

Теплі слова і побажання для українців підготували актриса Барбара Брильська, режисери Анджей Вайда, Єжи Гофман і Кшиштоф Зануссі, а також співачка Мариля Родович.

Відео Слава Україні! У МЗС Німеччини щиро привітали українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції