Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідами кандидатів: у Кривому Розі планують водити екскурсії місцями молодості Зеленського

ТСН спробувала сама пройтись по такому маршруту.

Місто довжиною в життя - і це не просто ефектне гасло. 126 кілометрів з одного кінця в інший - таким є Кривий Ріг - одне з найдовших міст у Європі, йдеться у сюжеті ТСН.

Головний скарб міста - це поклади руди. А промислові об'єкти, немов ще одне гігантське місто всередині міста. У Кривому Розі люблять красиві легенди. У центрі стоїть пам'ятник одноокому козаку Рогу. За однією з версій саме йому місто завдячує назвою. Краєзнавець Володимир Казаков запевняє, що Кривий Ріг - перлина особливого індустріального туризму. А незабаром тут можна буде розвивати ще й новий напрям: туризм політичний.

"Ми вже готуємося і вже продумуємо навіть екскурсійні маршрути на цю тематику", - розповідає екскурсовод-краєзнавець Володимир Казаков.

Знаковими для кандидата Зеленського місцями вирушає і ТСН. Перша зупинка - 95-ий квартал. Про нього туристи розпитували задовго до того, як шоумен вирішив піти в політику.

Кільце на стику чотирьох вулиць. Неподалік кілька  ресторанів, магазинів та готелів -  це і є 95-й квартал, як кажуть місцеві, з наголосом на першу "а". Колись тут навіть хотіли встановити скульптури Зеленського і компанії, аби гостям міста було де фотографуватись. За тиждень до другого туру про відомого земляка на “95-му” відгукувалися по-різному:

"Ми дійсно обираємо з двох зол менше. Можливо нам здається, що ми обираємо менше"

"Він ніколи не був замішаний в інтригах політичних, ніколи не крав"

"Є ще якась надія і інтрига, що він відмовиться, дотягне до якогось часу і відмовиться, але якщо буде - це погано закінчиться і для нього, і для всіх"

"Він відома людина і нічого не обіцяє. Чекаю, що він буде чесним, порядним президентом"

Один будинок у Кривому Розі називають "Мурашником" - він тягнеться майже на 700 метрів, 12 поверхів, 857 квартир, в одній з них і минуло дитинство кандидата у президенти. Там все ще живуть його батьки.

Малого Володю одна з сусідок його батьків тут не застала. Але його похід у політику готова підтримати. Як і багато її ровесників, сподівається:  президент має зробити пенсію більшою, а платіжки - менш кусючими. Сусід пан Геннадій каже, у Зеленського серед земляків великий кредит довіри. Його програму мало хто читав, але головне - це нові для політики обличчя.

Станція трамваю “Економічний інститут” – в ньому навчався кандидат. На другому поверсі - кабінет завідувача кафедри інформатики і програмного забезпечення. Олександр Семенович - батько кандидата. У останні дні перед виборами намагається якнайбільше працювати, аби менше читати і дивитись, що кажуть противники сина.

"Я не думав, що це буде так важко, для батьків це дуже важко - бачити цей бруд щодня, 24 години на добу. Я не думаю що він така марнославна людина. Йому не хочеться бути царем, йому просто хочеться нове життя. Ми йому говоримо – Вова, ти переможеш. От і все", - каже батько.

Центральною у Кривому розі є площа Молодіжна. Тут і  справді  завжди багато молоді. До когось з них кандидат Зеленський знайшов підхід через активну кампанію у соцмережах, когось підкорив своєю роллю президента Голобородька у серіалі “Слуга народу”, та головне - вдало відчув момент. Коли обирати старих політиків вже просто не модно.

Ведучий ТСН Святослав Гринчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції