У поліції скоригували розслідування щодо вбивства Шеремета після фільму журналістів

Деяка інформація, яка була викладена журналістами, дійсно зацікавила правоохоронців.

Слідча група Національної поліції України у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета ще зранку четверга, 11 травня, скоригувала свої дії стосовно цієї справи.

Про це міністр внутрішніх прав Арсен Аваков заявив журналістам після засідання уряду, повідомляє Укрінформ.

"Ми ще зранку скоригували слідчі дії і, думаю, що у короткий термін встановимо вірогідність деяких фактів, які нам показали журналісти ", – наголосив Аваков.

Міністр також сказав, що деяка інформація, яка була викладена представниками ЗМІ, дійсно зацікавила правоохоронців.

Водночас керівник МВС зазначив, що не володіє інформацією щодо того, чи стежила Служба безпеки України за Шереметом.

"Мені такий факт невідомий. Ми від самого початку вивчали питання стосовно причетності кожної зі спецслужб, але жодних матеріалів стеження немає ", – наголосив Аваков.

Нагадаємо, 10 травня в Мережі з'явився фільм-розслідування вбивства журналіста "Української правди" Павла Шеремета. Над створенням стрічки працювали журналісти проекту "Слідство.Інфо" і міжнародної мережі OCCRP.

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній або чинний співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку.

Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. Станом на 2014 рік він був співробітником Служби безпеки України.

Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днищі авто, за кермом якого був Шеремет. Наразі злочин залишається нерозкритим. У зв'язку з цим, в Human Rights Watch заявили про стурбованість відсутністю результатів у розслідуванні вбивства журналіста та обмеженням свободи ЗМІ в Україні.

У лютому правоохоронці звітували про хід розслідування вбивства Шеремета. Зокрема було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використали елементи протипіхотної міни МОН-50. Також слідство визначило пріоритетну версію злочину. Крім того, правоохоронці зауважили, що в ході слідства було допитано 1800 осіб, з яких понад 300 — безпосередні очевидці вибуху, мешканці будинків у районі вибуху.

Залиште свій коментар