Слідчі РФ схопили заступника голови Меджлісу кримських татар за масові заворушення

Дата публікації
Перегляди
3566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Слідчі РФ схопили заступника голови Меджлісу кримських татар за масові заворушення

Фото: twitter.com/krymrealii

Російські силовики почали розправлятися із кримськими татарами, які були проти анексії Криму Росією.

Співробітники Слідчого комітету РФ затримали заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.

Про це йдеться на сайті Слідчого комітету РФ.

Як зазначається, татарина було затримано в рамках розслідування кримінальної справи про організацію та участі в масових заворушеннях, зокрема, йдеться про мітинг 26 лютого 2014 року біля будівлі Верховної ради Криму.

Під час акції відбулися зіткнення між прихильниками і противниками анексії Криму Росією.

Також зазначається, що кримські татари, які виступали проти окупації Росією півострова, "взяли участь у масових заворушеннях, що супроводжувалися застосуванням насильства і пошкодженням майна".

За твердженням комітету, вони закликали інших присутніх на акції кримських татарів до непокори "законним вимогам представників влади", застосували силу проти прихильників руху "Русское единство" та "самооборони Республіки Крим", прорвалися в будівлю Верховної ради і пошкодили майно, заподіявши збиток в 600 тисяч рублів.

Нагадаємо, у понеділок, 26 січня, російські силовики влаштували "маски-шоу" на телеканалі ATR у Сімферополі. ФСБшники закрили людей у будівлі, вимкнули аналоговий сигнал та вилучили архів із відеоматеріалами подій на початку 2014 року, зокрема, масштабного мітингу під стінами кримського парламенту 26 лютого між прихильниками відокремлення Криму і тими, хто виступав за єдність Україна, переважна більшість з яких - кримські татари.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація