Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідчі визначилися з головною версією вбивства журналіста Шеремета

Шеремета було вбито влітку 2016 року в центрі Києва.

Слідство визначило пріоритетну версію вбивства журналіста Павла Шеремета

Про це 8 лютого заявив заступник голови Національної поліції Олександр Вакуленко, передає УП.

"Слідство розглядає пріоритетною версію, пов'язану з професійною діяльністю Шеремета, як на території України, так і за її межами", — сказав він.

"Заслуговують на увагу ті журналістські розслідування, які не були завершені. Також розглядається версія "професійна діяльність журналіста за межами України". Публікації  журналіста та випуски його програм мали критичний характер до чинної влади як у Республіці Білорусь, так і в Російській Федерації", — додав Вакуленко.

"Критичні виступи та озвучення позиції щодо експансії Російської Федерації у Чечні, Грузії та Україні також розглядаються як версія професійної діяльності журналіста за межами України", – додав він.

Також, за словами заступника глави Нацполіції, розглядається версія щодо "дестабілізації ситуації в державі, що зумовлено зухвалістю і демонстративністю способу вбивства журналіста".

"Неодноразово озвучувалися версії "помилка в об'єкті" та "конфліктні ситуації в особистому житті". За час розслідування вони опрацьовані і не є пріоритетними", — зазначив Вакуленко.

Відео Керівництво МВС та Нацполіції пообіцяло оголосити результати розслідування вбивства Шеремета

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днищі авто, за кермом якого був Шеремет. Наразі злочин залишається нерозкритим. У зв'язку з цим, в Human Rights Watch заявили про стурбованість відсутністю результатів у розслідуванні вбивства журналіста та обмеженням свободи ЗМІ в Україні. 

Шеремет

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції