Слідом за Німеччиною бойкотувати Євро-2012 закликали і в Італії

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Слідом за Німеччиною бойкотувати Євро-2012 закликали і в Італії

Євро-2012 під загрозою зриву? / Фото: infocorn.org.ua

В Європі масово закликають бойкотувати Євро через переслідування Тимошенко.

ЄС повинен розглянути можливість "певної форми бойкоту" матчів Євро-2012 в Україні через порушення владою демократичних норм, зокрема, переслідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це написав екс-глава нижньої палати парламенту Італії П'єр Фердінандо Казіні у статті для газеті Іl Мessaggero, повідомляє УНІАН.

Політик зазначив, що заплановане на початку літа Євро-2012 може стати доброю нагодою для Євросоюзу, аби продемонструвати, що європейська спільнота є не лише географічним утворенням, якому залежить виключно на економічній співпраці, а - в першу чергу - дбає про спільні демократичні цінності.

"Через кілька тижнів погляди усього континенту будуть спрямовані в Україну, державу, котра також хоче приєднатися до Євросоюзу. Думаю, що - без демагогії, але також з наполегливістю - ЄС може і повинен розглянути можливість певної форми бойкоту (Євро 2012)", - наголосив він.

Екс-глава палати депутатів нагадав, що бойкотувати матчі чемпіонату в Україні на початку березня запропонував екс-глава італійського уряду на зборах "Європейської народної партії", зазначивши, що - попри різницю в поглядах - він згоден, що бойкот Євро-2012 в Україні варто організувати.

Казіні назвав "неприйнятною" відсутність реакції Євросоюзу на те, що відбувається з екс-главою українського уряду.

Як повідомлялося, раніше з закликом бойкотувати Євро-2012 в Україні через поводження з Тимошенко виступив глава соціал-демократичної партії Німеччини Зігмар Габріель.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація