Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідом за Туском Порошенко вручив орден і очільнику Єврокомісії Юнкеру

Він отримав орден Ярослава Мудрого І ступеня.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі із головою Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером вручив останньому орден Ярослава Мудрого І ступеня.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

"Петро Порошенко подякував Жан-Клоду Юнкеру за особистий внесок у досягнення за останні роки у відносинах України-ЄС вагомого прогресу на шляху імплементації Угоди про асоціацію, функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, Порошенко висловив сподівання на подальшу підтримку Юнкером співпраці ЄС та України.

"Президент України нагородив Жан-Клода Юнкера орденом Ярослава Мудрого І ступеня за особистий внесок у розвиток співробітництва між Україною та ЄС", - повідомили в АПУ.

Нагадаємо, 13 травня президент України Петро Порошенко вручив орден Ярослава Мудрого президенту Європейської Ради Дональду Туску.

ВідеоПорошенко нагородив Туска орденом Ярослава Мудрого

Якщо з Росії знімуть санкції — мінські угоди будуть поховані. Цим пригрозив міністр закордонних справ України після зустрічі із колегами в Брюсселі, де сьогодні відзначають десятиріччя проекту "Східне партнерство". Не дійшли згоди, до речі, і щодо того, як має у майбутньому виглядати ця програма, яка визначає співпрацю Євросоюзу із шістьма пострадянськими країнами.    

Порошенко нагородив Туска орденом Ярослава Мудрого

Залиште свій коментар

Вибір редакції