Слова Вакарчука чи Порошенка? Тест ТСН.ua до дня народження лідера ОЕ

Лідеру "ОЕ" виповнюється 41 рік.

Сьогодні, 14 травня, культовий український музикант, фронтмен гурту "Океан Ельзи" та зірковий тренер вокального проекту "Голос країни" Святослав Вакарчук святкує день народження.

Лідеру "ОЕ" виповнюється 41 рік. Ми не будемо перераховувати все, чого досяг Вакарчук за ці роки, оскільки список вийде надто великий. Окрім іншого, Вакарчук був активним учасником Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Також музикант бере активну участь у політичному житті країни. Наприкінці січня він звернувся із жорсткою промовою до президента України Петра Порошенка, у якій звернув увагу на те, що в країні не відбувається жодних змін.

Після цієї промови у соцмережах Вакарчука почали навіть висувати у президенти країни, хоча це й було жартом. А ми вирішили порівняти цитати Вакарчука та Порошенка, склавши тест. А ви зможете відрізнити, кому належить вислів – Вакарчуку чи Порошенку?

Чиї слова: Вакарчука чи Порошенка?

ТСН.ua підготував незвичайний тест до дня народження лідера "Океану Ельзи". Сьогодні Святославу Вакарчуку виповнився 41 рік. Ми вирішили порівняти його цитати із словами президента. Зможете їх відрізнити?

"Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни..."

Вакарчук

Порошенко

"Колись, наші нащадки, назвуть перші 25 років історії України "період Кафки". Тому, що його основним визначенням буде слово "абсурд"".

Вакарчук

Порошенко

"Ще більший цинізм – створювати нашій країні образ начебто фашистської держави. Це робиться лише з однією метою: в очах власного російського народу обґрунтувати і виправдати свій злочин – а саме агресію Росію проти України..."

Вакарчук

Порошенко

"Ворог, який роз'їдає Україну зсередини – корупція, тотальна несправедливість, невігластво, низький рівень так званої еліти – значно підступніший і небезпечніший, ніж будь-який зовнішній ворог".

Вакарчук

Порошенко

"Пам'ятаєте захисників Донецького аеропорту – кіборгів? Нам потрібні кіборги в політиці! Сьогодні країну врятують тільки ті, кому будуть ставити пам'ятники після смерті, а не ті, хто будує собі золоті пам'ятники при житті".

Вакарчук

Порошенко

"Немає у нас ніяких братських народів під час війни. Є єдиний український народ, який прямує у Європу, і є російський народ, який перебуває у глибокій кризі"

Вакарчук

Порошенко

"Громадянин-патріот держави має виховуватись на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави".

Вакарчук

Порошенко

"Справжній патріотизм-це коли ти любиш і захищаєш те, що створив власними руками. Дім, сім'ю, власну справу. І країну, в якій ти реалізував себе".

Вакарчук

Порошенко

"Це не громадянська війна, пане Путін, це - ваша агресія. Це не громадянська війна в Криму, це ваші солдати, які окупували мою країну".

Вакарчук

Порошенко

"Країна стане сильною, не тоді коли більшість буде думати однаково, а тоді, коли більшість буде думати"

Вакарчук

Порошенко

"Кожен з голів фракцій на погоджувальній раді говорить про те, що країну руйнують і розвалюють міфічні вороги без імен. Тобто всі, тільки не вони".

Вакарчук

Порошенко

"Не згоден, що слід послабити санкції, щоб розпочати діалог з РФ. Коли закрили очі на війну в Грузії, хіба це зупинило РФ в Криму і Донбасі?"

Вакарчук

Порошенко

Це тому, що ви не читаєте Твітер Вакарчука

Не забудьте розповісти про це Вакарчуку!

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: