"Слуга народу", "Батьківщина" та "ЄС" втратили підтримку, "Голос" піднявся на 3 місце – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Партія президента набирає понад 40% голосів.

За партію президента України Володимира Зеленського "Слуга народу" готові проголосувати 41,5% виборців, які визначились і планують йти на вибори.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова за 5-11 липня 2019 року, передає "Інтерфакс".

Порівняно із попереднім опитуванням, "Слуга народу" втратила трохи більше 1%. Водночас, майже на 2% наростила рейтинг "Опозиційна платформа – За життя", її готові підтримати 12,5% виборців.

На третє місце вирвалась партія Святослава Вакарчука "Голос", збільшивши підтримку на понад 2% і наразі маючи 8,8%. Близько 2-3% втратили "Європейська солідарність" (8,3%) та "Батьківщина" (7%).

На межі проходження до парламенту лишаються партії "Сила і честь" (4,6%) та "Опозиційний блок" (3,8%).

Опитування проводилось від 5 по 11 липня 2019 року, опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України (за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.

Відео "Слуга народу" лишається безумовним лідером соцопитування - "Рейтинг"

Маємо свіжі цифри від соціологічної групи "Рейтинг". Опитування проводили з 20 по 24 червня. За даними дослідників, шанс потрапити до головного законодавчого органу країни зараз мають 5 партій. Це "Слуга народу" - за неї мають намір проголосувати 45% з тих, хто визначився зі своїм вибором. Далі партія Медведчука-Бойка-Рабіновича "Опозиційна платформа – За життя": у неї 12,1%. Набирає обертів "Голос": молода партія Вакарчука обійшла уже "Європейську Солідарність" та "Батьківщину". І має наразі 8,4% та третє місце рейтингу.    

"Слуга народу" лишається безумовним лідером соцопитування - "Рейтинг"

Залиште свій коментар

Вибір редакції