"Слуга народу" буде пропонувати мене на пост спікера" - Разумков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перший номер у списку політсили має шанси стати спікером Верховної Ради

Перший номер списку партії "Слуга народу" Дмитро Разумков претендуватиме на пост спікера Верховної Ради.

Про це він розповів 3 серпня в Трускавці після зустрічі партійців з президентом Володимиром Зеленським, передає "Українська правда".

"На сьогоднішній день партія буде пропонувати мене в якості кандидатури на пост спікера Верховної Ради", - сказав він.

Разумков також заявив, що політсила запропонує на пост першого заступника голови Верховної Ради представника президента у парламенті Руслана Стефанчука.

"Ми озвучили наші кадрові позиції за посадами, які буде пропонувати партія "Слуга народу" в майбутній Верховній Раді. Були кадрові пропозиції по президії, по главам комітетів і їх керівництву", - додав він.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Чи буде коаліція - це питання, на відміну від чи не усіх попередніх виборів, нині неактуальне. За попередніми результатами, у представників партії "Слуга народу" за списками й одномандатними округами коаліційна більшість вже набирається. Але чи відкриті двері для інших – дивіться далі.  

Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції