"Слуга народу" ініціюватиме дострокові вибори міського голови Києва та Київради – нардеп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вибори планують провести за новим законом про столицю.

Партія "Слуга народу" буде ініціювати проведення дострокових виборів міського голови Києва та Київради.

Про це у коментарі УНІАН повідомив нардеп Олександр Ткаченко.

"Сьогодні Київрада вкотре не зібралася на своє засідання, що свідчить про фактичну імпотенцію київської влади - з одного боку, і недієздатність мера в управлінні містом. Тому ми виступимо з ініціативою дострокових виборів як мера, так і Київради, і повного перезавантаження влади в місті, як того давно хочуть кияни", - заявив він.

За словами Ткаченка, вибори у Києві планують провести за новим законом про столицю, підготовка якого активно ведеться.

"Але уже згідно нового закону про столицю, над яким зараз працюють депутати і профільні фахівці. Закон, котрий передбачає: європейські норми управління містом; децентралізацію та поновлення народовладдя у районах; чітку та прозору структуру управління столицею", - написав він у своєму Facebook.

Сьогодні стало відомо, що сесія КиївРади, скликана за ініціативи мера не змогла зібратися на свою сесію. Це стало...

Опубліковано Александром Ткаченком Четвер, 12 вересня 2019 р.

Нагадаємо, вранці 12 вересня міський голова Києва Віталій Кличко оголосив про консультації з головами депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради 8 скликання. Раніше низка депутатів Київради звинуватила Кличка у спробі замінити КМДА новим виконавчим органом і "узурпувати владу". У міського голови кажуть, що такі звинувачення є спробою зірвати сесію міськради.

Відео Опозиційні до чинного мера депутати Київміськради застерігають Кличка від узурпації влади

Про таке на спільному брифінгу заявили депутати Сергій Гусовський, Ілля Сагайдак та Олександр Омельченко. Вони кажуть, що за кілька днів після програшної для уже колишньої влади виборчої кампанії, у Київраді зареєстрували постанову, яка переформатовує міську адміністрацію. На думку опозиціонерів, це робиться в інтересах виключно мера Кличка.  

Опозиційні до чинного мера депутати Київміськради застерігають Кличка від узурпації влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції