Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Слуга народу" не домовляється з "Голосом" про коаліцію - Корнієнко 

Можливо, буде одна фракція, яка сформує більшість.

Партія "Слуга народу" наразі не веде переговорів про коаліцію з партією "Голос". Про це розповів глава виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

За його словами, йому невідомо про "системні" переговори з "Голосом".

"Можливо, хтось особисто спілкується. У мене є особисте спілкування з окремими депутатами від "Голосу". На рівні партії ми не обговорювали", - розповів він.

Нагадаємо, 22 липня Святослав Вакарчук заявив, що його партія "Голос" може приєднатися до майбутньої парламентської коаліції за певних вимог. Вони мають бути прописані в коаліційній угоді.

Своєю чергою, лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив про те, що про формування коаліції наразі не йдеться через результати його політсили під час позачергових виборів до Верховної Ради.

Відео Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Чи буде коаліція - це питання, на відміну від чи не усіх попередніх виборів, нині неактуальне. За попередніми результатами, у представників партії "Слуга народу" за списками й одномандатними округами коаліційна більшість вже набирається. Але чи відкриті двері для інших – дивіться далі.  

Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції