Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Слуга народу" не веде перемовини про коаліцію з іншими партіями - Разумков

За його словами, політсила готова до співпраці.

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що коаліційні перемовини з іншими політсилами не ведуться.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC News Україна.

За його словами, якщо перемовини про створення коаліції матимуть місце, то вони будуть публічними. "Ми працюємо в партії, у можливих майбутніх комітетах, займаємося підготовчою роботою над ініціативами, які пропонуватимемо парламенту. Якоїсь підкилимної дискусії щодо коаліційних домовленостей не буде", - сказав він.

"Слуга народу" відкрита до діалогу з іншими партіями, які розділяють ті цінності, з якими політична сила йшла на вибори і які озвучив президент Володимир Зеленський.

"Не завжди треба бути в коаліції чи поза нею - треба слідувати зобов'язанням, які партії брали під час виборів.Багато речей, які ми будемо вносити у зал, декларувалися також іншими політсилами, що потрапили у парламент. Сподіваюся, це була не лише декларація, а вони дійсно за це голосуватимуть", - сказав Дмитро Разумков.

Крім того, він наголосив на тому, що пропрезидентська партія може самостійно створити більшість, оскільки має найбільшу фракцію за історію - 254 депутати.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 - від партії "Голос". 25 - від "Європейської солідарності", на одного більше обранця матиме "Батьківщина", 43 - у "Опозиційної платформи – За життя", і парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами – мажоритарниками.  

Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції