"Слуга народу" очолює рейтинг до Ради. Друге місце у Тимошенко відвоювала партія Бойка-Медведчука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політична сила Ігоря Смешка долає 5-відсотковий бар'єр і наздоганяє Гриценка.

Партія "Слуга народу" має найвищий рейтинг серед тих українських виборців, які визначились зі своїм вибором станом на середину квітня цього року.

Про це йдеться у даних Київського міжнародного інституті соціології за 9-14 квітня. 

Другу позицію обіймає партія "Опозиційна платформа – "За Життя" із показником у 15,7%, дещо відстає Блок Петра Порошенка "Солідарність" (13,9%). До лідерів симпатій також входять ВО "Батьківщина" на чолі з Юлією Тимошенко (12,1%), "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (5,1%) і партія "Сила і Честь" Ігоря Смешка (5%). Усі інші політичні сили не проходять до парламенту нового скликання.

Слід зазначити, що у своєму попередньому соцопитуванні за 14-22 квітня підтримку збільшили партії "Слуга народу" і "Опозиційна платформа – "За Життя". Найбільше втратили "Батьківщина", "Громадянська позиція". Радикальна партія Олега Ляшка наразі взагалі не проходить до ВРУ, а "Опозиційний блок" витіснила сила Смешка.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції