Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Слуга народу" претендує забрати усі крісла в Кабміні

У Зеленського кажуть, що коаліція вже сформована.

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що коаліція в новообраному парламенті вже сформована, і вона забере усі міністерські крісла.

Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна".

"Коаліція вже є, монобільшість. Вона забере всі міністерські крісла, немає такого, щоб опозиція була в уряді. У парламенті, думаю, деякі комітети віддадуть опозиції, щоб ні у кого не було сумнівів у демократичності нової влади, які саме, поки не знаю", - сказав Герус.

Разом з тим, представник Зеленського не виключає коаліції з партією "Голос". Герус зауважив, що таке рішення має бути погоджене двома сторонами, і буде залежити від позиції і політичних побажань "Голосу". 

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Згідно з опрацьованими ЦВК даними, "Слуга народу" матиме парламентську більшість у ВР

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 депутатів від партії "Голос"; 25 – від "Європейської солідарності"; на одного більше обранця матиме "Батьківщина"; 43 – у "Опозиційної платформи – За життя". А парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами-мажоритарниками.    

Згідно з опрацьованими ЦВК даними, "Слуга народу" матиме парламентську більшість у ВР

Залиште свій коментар

Вибір редакції