"Слуга народу" продовжує утримувати лідерські позиції, а ОПЗЖ обійшла "ЄС" і вийшла на друге місце – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прохідний бар’єр долають лише 4 партії.

Партія "Слуга народу" продовжує утримувати лідерство у рейтингу українських політичних сил. Її на потенційних виборах готові підтримати 34% українців серед тих, які визначилися і готові голосувати.

Про це йдеться в опитуванні групи "Рейтинг" за 12-13 травня 2020 року.

Водночас партія "Опозиційна платформа – За життя" вийшла на друге місце у рейтингу, маючи 15,1% підтримки. На третьому місці опинилися партія "Європейська солідарність" із результатом у 14%.

Останньою до парламенту має змогу увійти партія "Батьківщина" - її готові підтримати 9,2%. Інші ж партії не долають прохідного бар’єру, зокрема і "Голос" із 2,5% голосів.

Водночас у межах похибки розташувалися дві партії  - "Сила і честь" Ігоря Смешка та "Радикальна партія" Олега Ляшка. За них готові проголосувати 4,7% та 4% відповідно.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Відео "Слуга народу" йде на місцеві вибори, які відбудуться в Україні 25 жовтня 2020 року

Йти на місцеві вибори офіційно вирішили на позачерговому з’їзді "Слуги народу" в Києві. Уже найближчим часом президентська партія почне відбирати кандидатів у місцеві депутати. Перевагу віддаватимуть тим людям, які не були чиновниками до того і не мали доступу до розподілу місцевих бюджетів. Більше - у розділі Політика

"Слуга народу" йде на місцеві вибори, які відбудуться в Україні 25 жовтня 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції