Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Слуга народу" розпочала постпраймеріз – там закликають українців перевірити список партії

Громадськість просять повідомити, якщо хтось зі списку не гідний там бути.

Партія "Слуга народу" заявила про початок постпраймерізу. Там закликають українців перевірити списки партії.

Про це йдеться на сторінці політсили у фейсбуці.

"Якщо ви вважаєте, що хтось зі 100 претендентів до виборчого списку не гідний бути у ньому та на це є об'єктивні причини, напишіть нам про це!" – звернулись у партії до українців.

Постпраймеріз офіційно розпочато! Якщо ви вважаєте, що хтось зі 100 претендентів до виборчого списку не гідний бути у...

Опубліковано Слуга Народу Понеділок, 10 червня 2019 р.

Нагадаємо, 9 червня партія "Слуга народу" президента Володимира Зеленського під час з'їзду у Ботанічному саду Києва представила учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року.

Як повідомлялося раніше, п'ять політичних сил проходять до Верховної Ради нового скликання, стверджується у соцопитуванні Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилось 26 травня - 7 червня 2019 року. Найвищий рівень підтримки серед тих, хто визначився з партією, має "Слуга народу" - 48,5%. На другому місці із великим відривом іде "Опозиційна платформа - За життя" - 11,8%. Третє і четверте місця займають "Європейська солідарність" Петра Порошенка і "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 8,1% і 7,8% відповідно. Прохідний бар'єр долає "Голос" на чолі із Святославом Вакарчуком. - 5,6%.

Відео Політичну партію "Слуга народу" очолив Дмитро Разумков

Зараз партія шукає кандидатів у депутати, список із яких остаточно затвердять до першої декади липня. У соцмережах уже оголосили набір претендентів. Вимоги прості – кандидат на мандат має бути порядним та успішним. І ці якості ретельно перевірять.  

Політичну партію "Слуга народу" очолив Дмитро Разумков

Залиште свій коментар

Вибір редакції