Він виконував обов'язки глави цієї дипмісії від 2015 року до призначення в розвідку.

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Єгора Божка Головою Служби зовнішньої розвідки України та представив колективу нового керівника.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави. 

Від червня 2015 року Єгор Божок виконував обов'язки глави Місії України при НАТО.

"Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи", - сказав Порошенко.

Божок народився 1980 року у Києві. Він закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 2000 року закінчив магістерську програму з європейської політики у Брюссельському вільному університеті. Магістр міжнародних відносин та європейської політики, референт-перекладач. Володіє українською, англійською, французькою та російською мовами.

Працював у Департаменті контролю над озброєннями та військово-технічного співробітництва Центрального апарату МЗС України, від 2005 - дипломат Місії України при НАТО. У 2010–2013 — начальник Відділу юстиції, свободи і безпеки Департаменту Європейського Союзу Центрального апарату МЗС України, від 2013 року — радник-посланник, заступник глави Місії України при НАТО. Від червня 2015 року — в. о. глави місії України при НАТО.

Залиште свій коментар