Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Смішний жарт". Богдан прокоментував петицію про відставку президента Зеленського

"Смішний жарт". Богдан прокоментував петицію про відставку президента Зеленського

Петиція набрала 25 тисяч підписів.

Петицію про відставку чинного глави держави Володимира Зеленського, яка набрала 25 тисяч підписів, в Адміністрації президента розглядають як жарт.

"Ми розцінюємо петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт", - сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1 глава АП Андрій Богдан.

За його словами, законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження президента. "Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента", - наголосив він.

Петиція свідчить про те, що є частина населення, яка не згодна з діями нового президента, вважає Богдан. "Ми будемо працювати, щоб таких людей стало менше. Підемо шляхом переконання, щоб вони стали нашими однодумцями", - наголосив він.

Як повідомлялося раніше, на сайті глави держави опублікована петиція про відставку президента України Володимира Зеленського. Петиція була зареєстрована на сайті глави держави 22 травня, і вже 23 травня, станом на 15-11, набрала 25 тисяч підписів. Автором є Максим Безрук. 

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня. 

Зеленський склав присягу президента України і офіційно очолив державу. Одразу після цього він оголосив про розпуск Верховної Ради.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції